Aktualność z dnia 17.05.2017r.

RAW FOOD OTWARTE WARSZTATY W RESTAURACJI AMBASADA Z FUNDACJĄ VIVA

Wraz z Fundacją Viva zapraszamy na wydarzenie z cyklu Ogólnopolski Tydzień Wege - XI edycja

Vegushka zdrowo inspiruje

Z okazji nastałej wiosny i zbliżającego sie lata mam dla Was kilka zdrowych inspiracji kulinarnych. Zaprezentuję proste dania #rawfood, które mam nadzieję będą gościć na Waszych talerzach przez całe lato :)
Zapraszam do pięknej przestrzeni Restauracja Ambasada, gdzie przygotuję dla Was:

Sałatkę z kalafiora, gruszki z orzechem włoskim i kremowym dressingiem,
Tagliatelle z cukinii z awokado i pesto z młodej pokrzywy.

Weźcie znajomych i dajcie się skusić na zdrowie!

Ogólnopolski Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca wegetarianizm i weganizm w Polsce. Co roku przez 7 dni Fundacja Viva! organizuje (w różnych miastach, nie tylko w Warszawie) liczne wykłady, dyskusje, debaty, warsztaty kulinarne oraz plastyczne, happeningi, pokazy filmowe i akcje edukacyjne.

Restauracja Aambasada mieści się w modnej kamienicy na terenie Pałacu Zamoyskich. Miejsce specjalizuje się w zdrowych daniach wegańskich potrawach oraz niedzielnych brunchach wegańskich. Zjemy tu między innymi chlebek bez mąki z siemienia lnianego, nasion słonecznika i pestek dyni, słodkie desery jedynie z warzyw i owoców słodzone syropem klonowym.
Miłośnicy tradycyjnej kuchni znajdą tu ciekawe pozycje dla siebie, choć w bardzo zdrowych aranżacjach.

Vegushka - zmienia postrzeganie na zdrowe odżywianie, podając ludziom dobrą energię na talerzach. Realizuję cateringi okolicznościowe, prywatne i komercyjne, a także inspiruję ludzi do zrozumienia, że jesteśmy tym co jemy.

Do zobaczenia !