Aktualność z dnia 09.07.2017r.

ZACZYNAMY WIELKIE ODLICZANIE !!! BAL FRANCUSKI W ENDORFINA FOKSAL !!!!! TO JUŻ 14 LIPCA !


Zdjęcie użytkownika Dzień francuski w Warszawie.L'info en français ci-dessous.
Zapraszamy na dwunasty już Bal francuski z okazji narodowego święta Francji. Poczuj wyjątkową atmosferę zabawy w pięknej scenerii pałacyku Zamoyskich i jego ogrodach. Jeśli chcesz spróbować prawdziwie francuskich dań, skosztować wybornego wina i orzeźwiających drinków, a przy tym zatańczyć w rytm piosenek znanych z bistro i modnych klubów Paryża, nie może Ciebie zabraknąć na tej największej francuskiej imprezie w Polsce!!!

W programie:
- bufet z gorącymi i zimnymi daniami kuchni francuskiej
- open bar, a w nim: wina, drinki, napoje bezalkoholowe
- pokaz fajerwerków (do potwierdzenia)
- gra w bule
- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
- zabawa taneczna
- prezenty dla wszystkich uczestników

Dołącz do nas i daj się porwać zabawie na prawdziwie francuskim balu! Bilety w tym roku dostępne są w sprzedaży on-line na stronie www.ccifp.pl. Pamiętajcie - piątek, 14 lipca zostajecie w Warszawie na francuskim wydarzeniu roku :-) !!!

Cena biletu zawierająca wejście, bufet, open bar, nagrody i prezenty konkursowe, wynosi 125 pln w przedsprzedaży i 150 pln przed wejściem na wydarzenie (jeśli tylko zostaną jakieś bilety ;-) )

***

Nous vous invitons d'ores et déjà à la 12ème édition du Bal français, à l'occasion de la Fête nationale de la France ! Une ambiance exceptionnelle vous attendra dans les jardins et le palais de Zamoyski, au cœur de Varsovie. Si vous avez envie de goûter de la cuisine française, accompagnée d'un bon vin et de cocktails, ainsi que de danser au rythme des plus grands tubes parisiens, vous ne pouvez pas manquer le plus grand événement français en Pologne !!!

Au programme :
- Buffet avec des spécialités de la cuisine française
- Open bar : du vin français, des cocktails, des boissons non-alcoolisées
- Feux d'artifice (à confirmer)
- Jeu de pétanque
- concours avec des prix
- Musique et danse
- Cadeaux pour tous les invités

Rejoignez-nous et venez vous amuser au bal français à Varsovie. Cette année, les billets sont en vente en ligne sur www.ccifp.pl. N'oubliez pas : le 14 juillet, vous restez à Varsovie pour participer au plus important événement français en Pologne !!!

Le prix du billet en prévente s'élève à 125 pln (entré, buffet, open bar et cadeaux inclus) et le jour de l'évènement 150 pln.
W piątek 14-go lipca 2017 r. atmosfera francuskiego święta zawita do Warszawy. Wszyscy sympatycy dobrego wina, francuskiej kuchni i muzyki będą mogli wziąć udział w Balu francuskim z okazji święta "14 lipca", organizowanego już po raz dwunasty przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Bal odbędzie się w ogrodach restauracji Endorfina, ul. Foksal 2. Zaczynamy o 19:00.
Kiedy 2017/07/14 - 2017/07/14 godz. 19:00
Gdzie Restauracja Endorfina, Foksal 2, Warszawa
Cena w przedsprzedaży on-line - 125 zł/os.; w dniu wydarzenia przed wejściem - 150 zł/os.
Liczba miejsc 1500 Język prowadzenia polski / francuski
KUP BILET ON-LINE >>> Ten wieczór na stałe wpisał się w kalendarz letnich imprez w Warszawie i cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród Francuzów mieszkających w naszym kraju, ale również wśród Polaków - sympatyków Francji. Na gości czekać będą wyborne dania kuchni francuskiej, wina i szampan, a także doskonałe koktajle przygotowane przez partnerów wydarzenia. Gdy tylko rozlegną się pierwsze dźwięki muzyki parkiet jak co roku zapełni się bawiącymi. W tym roku ponownie atmosfera francuskiego święta zawita do Warszawy. Bądźcie z nami 14 lipca! Kup bilet ON-LINE i oszczędź 25 pln na każdej wejściówce. Bilety do nabycia TUTAJ >>> w cenie 125 pln w sprzedaży on-line oraz 150 pln przed wejściem na wydarzenie. W cenie biletu:
  • bufet z daniami kuchni francuskiej
  • francuskie wina
  • open bar
  • zabawa taneczna
  • konkursy z nagrodami
  • wiele innych atrakcji
ZAPRASZAMY