Restauracja ambasada

restauracja ambasada mieści się w modnej kamienicy na FOKSAL 1 na terenie Pałacu Zamoyskich
Miejsce specjalizuje się w zdrowych daniach typu RAW FOOD, vegańskich potrawach oraz niedzielnych brunchach wegańskich To jedyna taka restauracja z przewagą kuchni RAW w Warszawie! -kuchni unikającej obróbki termicznej. Zjemy tu m.in. Burgera witariańskiego z przyprawami oraz suszonymi pomidorami, chlebek bez mąki z siemienia lnianego, nasion słonecznika i pestek dyni, słodkie desery jedynie z warzyw i owoców słodzone naturalnym miodem , syropem klonowym.
Miłośnicy tradycyjnej kuchni znajdą tu ciekawe pozycje dla siebie choć w bardzo zdrowych aranżacjach lub też mogą zamówić dania z kuchni Endorfiny Foksal (dania zwierzęce,ryba )
Wystrój naszej restauracji zmienia się zgodnie z porami roku
Białe czyste wnętrza przełamane ciekawymi lampami które tańczą na ścianach , drewno, luźna elegancja.
Klimat sprzyja organizacji przyjęć rodzinnych i kameralnych spotkań biznesowych do 20 osób.

Jako jedyni w Warszawie posiadamy duże zaplecze cateringowe : realizowaliśmy catering na 200 osób dla wydawnictwa Edipress w ich siedzibie na Wiejskiej
dla Lidii Popiel dla 300 osób podczas wystawy jej fotografii na Mysiej,
na pokaz Marki Bizuu dla 300 osób. Catering z reguły jest raw food - dużym powodzeniem cieszy sie burger z frytkami RAW. Jest pozytywnym zaskoczeniem dla wielu osób które nie znają jeszcze naszej kuchni ale przede wszystkim cieszą wegetarian,wegan,witarian dla których zdrowe jedzenie na bankietach to rzadkość i zazwyczaj muszą zrezygnować z podawanych dań nosząc przy sobie pudełka "bez glutenu";)

Lecznicza żywność i energia z pożywienia to naszą pasją


Podczas podgrzewania żywności w temperaturze powyżej 42°C dochodzi między innymi do utraty enzymów oraz zniszczenia - bezpowrotnego! - substancji odżywczych. W zależności od sposobu gotowania oraz od temperatury w żywności ginie od 30 do nawet 97% witamin, co gorsza jednak, maleje również przyswajalność minerałów.
Obróbka termiczna zmienia bowiem strukturę cząsteczkowa pożywienia, przez co tworzą się nowe związki chemiczne. Dieta RAW - wbrew pozorom - nie musi także wcale oznaczać jedzenia wyłącznie liści sałaty czy jabłek. Wyobraź sobie bowiem, że nadal możesz delektować się smakiem kremistych lodów, ciastek czekolad czy krakersów - bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia! wyobraź sobie też, że możesz cieszyć się praktycznie nieograniczoną energią która pozwoli ci na przykład przetańczyć całą noc! Zobacz, jak Twoja cera promienieje, a Ty czujesz się lekko - Twoje ciało jest całkowicie wolne od jakichkolwiek chorób, a Ty budzisz się i zasypiasz szczęśliwy i wypoczęty! Daj więc sobie szansę - nic bowiem nie liczy się tak bardzo i nie jest tak ważne, jak Twoje zdrowie i samopoczucie!
Jeżeli przeczuwasz podświadomie, że odkryłeś coś, co pomoże Ci odmienić Twoje życie, bardzo się z tego powodu cieszymy i zapraszamy do naszej restauracji!

Będziecie Państwo zaskoczeni co jesteśmy w stanie przygotować z warzyw i owoców !
Burgery , lasagne , makarony - osoby które próbowały nasze dania są mile zaskoczone smakiem !

rezerwacje
22 826 52 04

www.restaurantambasada.com